Motocicleta street fighter 350cc cu motor parallel twin DOHC de 349cc si 41 CP. Display TFT 5 inch, Bluetooth, TCS, ABS, 3 moduri de condus si conectivitate GPS T-BOX inclusa. 175kg, viteza max 155 km/h.
F352 este varful gamei street fighter Morbidelli si una dintre cele mai bine echipate motociclete de 350cc de pe piata. GPS T-BOX integrat cu conectivitate 4G, buton SOS, senzori anti-furt, 3 moduri de condus (Standard, Sport, Expert) si display TFT de 5 inch cu oglinzire navigatie o transforma intr-o motocicleta conectata si inteligenta.

Motorul biclindric de 349.2cc DOHC racit cu lichid produce 41 CP la 11000 rpm si 31.5 Nm la 8500 rpm. Furca inversata de 41mm, cadrul perimetru si amortizorul Pro-link reglabil in 5 trepte asigura comportament sportiv pe strada. TCS si ABS cu functie off pentru roata spate completeaza pachetul de siguranta.

Furca inversata de 41mm cu cursa de 120mm si amortizor Pro-link reglabil in 5 trepte cu cursa de 56mm asigura comportament precis pe strada. Frana disc plutitor fata de 300mm cu etrier 4 pistoane si disc plutitor spate de 240mm cu ABS cu functie off pentru roata spate dau controlul necesar pentru condus sportiv.

Motor
| Capacitate cilindrică | 349.2 cc |
| Tip motor | Parallel twin, 4 timpi, 8 supape, DOHC |
| Putere maximă | 41 CP la 11.000 rpm |
| Cuplu maxim | 31.5 Nm la 8.500 rpm |
| Alimentare | Injectie electronica (EFI) |
| Răcire | Lichid |
| Pornire | Electrica |
| Raport de compresie | 11.2:1 |
Transmisie
| Cutie de viteze | 6 trepte |
| Transmisie finală | Lant |
| Ambreiaj | Ambreiaj cu papuci |
Șasiu & Roți
| Suspensie față | Furci inversate USD 41mm, cursa 120mm |
| Suspensie spate | Pro-link reglabil 5 trepte, cursa 56mm |
| Anvelopă față | 110/70-17, Maxxis |
| Anvelopă spate | 150/60-17, Maxxis |
| Frână față | Disc plutitor 300mm, etrier 4 pistoane cu ABS |
| Frână spate | Disc plutitor 240mm, etrier 1 piston cu ABS |
Dimensiuni & Greutăți
| Lungime × Lățime × Înălțime | 2040 x 765 x 1115 mm |
| Ampatament | 1375 mm |
| Înălțime șa | 790 mm |
| Gardă la sol | 160 mm |
| Greutate uscată | 175 kg |
| Capacitate rezervor | 15 L |
| Viteză maximă | 155 km/h |
Siguranță & Dotări
| ABS | Da |
| Traction Control (TCS) | Da |
| Display | TFT 5 inch + Bluetooth + GPS T-BOX 4G |