Motocicleta trail 350cc cu motor parallel twin DOHC de 349cc si 41 CP. Display TFT 7 inch, ABS Bosch, TCS, TPMS, GPS T-BOX 4G, 3 moduri condus si anvelope Pirelli. 180kg, viteza max 140 km/h.
T352X aduce puterea unui motor twin de 350cc intr-o motocicleta trail bine dotata pentru ture mixte asfalt si drumuri de tara. Display-ul TFT de 7 inch cu oglinzire navigatie, GPS T-BOX 4G cu buton SOS, 3 moduri de condus (Standard, Sport, Off-Road) si anvelopele Pirelli pe jante cu spite tubeless o fac potrivita si pentru ture mai lungi.

Motorul biclindric de 349.2cc DOHC racit cu lichid produce 41 CP la 10500 rpm si 31.5 Nm la 8500 rpm. Furcile inversate de 41mm cu cursa de 160mm, amortizorul multi-link cu cursa de 56mm si garda la sol de 180mm asigura confort pe drumuri asfaltate si neasfaltate. ABS Bosch, TCS si TPMS completeaza pachetul de siguranta.

Furcile inversate de 41mm cu cursa de 160mm si amortizorul multi-link reglabil la preload cu cursa de 56mm asigura absorbtie buna a socurilor pe teren variat. Frana disc plutitor fata de 300mm cu etrier 4 pistoane si disc spate de 240mm cu ABS Bosch garanteaza franare sigura si pe asfalt si pe teren.

Motor
| Capacitate cilindrică | 349.2 cc |
| Tip motor | Parallel twin, 4 timpi, 8 supape, DOHC |
| Putere maximă | 41 CP la 10.500 rpm |
| Cuplu maxim | 31.5 Nm la 8.500 rpm |
| Alimentare | Injectie electronica (EFI) |
| Răcire | Lichid |
| Pornire | Electrica |
| Raport de compresie | 11.2:1 |
Transmisie
| Cutie de viteze | 6 trepte |
| Transmisie finală | Lant |
| Ambreiaj | Ambreiaj cu papuci |
Șasiu & Roți
| Suspensie față | Furci inversate USD 41mm, cursa 160mm |
| Suspensie spate | Multi-link reglabil preload, cursa 56mm |
| Anvelopă față | 110/80-19, Pirelli |
| Anvelopă spate | 150/60-17, Pirelli |
| Frână față | Disc plutitor 300mm, etrier 4 pistoane cu ABS Bosch |
| Frână spate | Disc 240mm, etrier 1 piston cu ABS |
Dimensiuni & Greutăți
| Lungime × Lățime × Înălțime | 2120 x 840 x 1210 mm |
| Ampatament | 1405 mm |
| Înălțime șa | 820 mm |
| Gardă la sol | 180 mm |
| Greutate uscată | 180 kg |
| Capacitate rezervor | 18 L |
| Viteză maximă | 140 km/h |
Siguranță & Dotări
| ABS | Da (Bosch) |
| Traction Control (TCS) | Da |
| Display | TFT 7 inch + Bluetooth + GPS T-BOX 4G + TPMS |